شما اینجا هستید

درباره شبکه علمی » تست نفوذپذیری

يکي از نگراني هاي مديران و کارشناسان محترم فناوري اطلاعات، نفوذ هکرها و جاسوسان الکترونیکی به رايانه ها، نرم افزارها و شبکه هاي رايانه اي بوده و یکی از راهکارهای به حداقل رساندن اين نگراني انجام آزمون نفوذپذیری (ارزيابي امنيتي) به عنوان مهمترین بخش از Risk Assessment در سیستم مدیریت امنیت اطلاعات می باشد.

در اين راستا متدولوژي هايي همچون SP 800-115 ، OSSTMM ، OWASP ، CEH و … وجود دارد که با اجراي آزمون بر اساس الزامات متدولوژی های مزبور مي توان قبل از کشف حفره هاي امنيتي توسط نفوذگران، موارد احتمالي را شناسايي و نسبت به رفع آن اقدام نمود.

شبکه علمي غرب آسيا به عنوان تنها بخش خصوصي داراي واحد تحقيق و توسعه امنيت اطلاعات و لابراتوار مقابله با هک و جاسوسي الکترونيکی و مجری دهها قرارداد آزمون نفوذپذیری و سیستم مدیریت امنیت اطلاعات و دارنده پروانه های فعالیت شماره ITC-NAMA-1010020  و شماره ITC-NAMA-1100071  نظام ملی امنیت اطلاعات که به استناد قوانین برنامه پنجم، وظایف و اختیارات وزارت ارتباطات و سند راهبردی امنیت افتا صادر گردیده، آمادگي خود را جهت انجام آزمون نفوذپذیری رايانه ها، بستر و تجهيزات شبکه و نرم افزارهاي بخش های دولتی، صنعتی، دانشگاهی، بازرگانی و … اعلام مي دارد.

بخش هایی از این وب سایت شامل رزومه قابل انتشار، برخی قراردادهای ما، تعدادی از رضایتنامه ها و همچنین مجوزهای شبکه علمی غرب آسیا مؤید توانمندی های این شرکت در حوزه نفوذپذیری، مدیریت ریسک و سیستم مدیریت امنیت اطلاعات می باشد.

شبکه علمی غرب آسیا امیدوار است با اهتمام مدیران و کارشناسان محترم فناوری اطلاعات همچون گذشته مشاوری امین در حوزه امنیت شبکه و اطلاعات کلیه بخش های دولتی، خصوصی و عمومی باشد. ان شا الله.

رزومه قایل انتشار شبکه علمی

 

برخی قراردادهای ما

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -