شما اینجا هستید

سمینارهای آموزشی شبکه علمی » سمينار دورکاری و امنيت اطلاعات در بانک مرکزی

به همت اداره آموزش و مطالعات نيروی انسانی بانک مرکزی ج . ا. ا. در روز دوشنبه مورخ ۹/۸/۱۳۹۰ در سالن مجموعه آموزشی و فرهنگی حضرت فاطمه زهرا (س) سمينار دورکاری و امنيت اطلاعات ويژه مديران و کارشناسان ارشد آن مجموعه برگزار شد. در بخش اول این سمینار سرکار خانم دکتر تحریری و جناب آقای دکتر قنبری در خصوص اهداف دورکاری و مزایا و معایب آن به ایراد سخن پرداختند. در بخش دوم، آقای حيدرعلی کورنگی

 در خصوص بررسی جایگاه فناوری اطلاعات و امنیت اطلاعات کشورمان در جهان توضیحاتی داده و مخاطبین را با تهدیدات سایبری به ويژه هک و جاسوسی الکترونیک آشنا نموده و پيرامون نحوه مقابله با تهديدات مذکور توضيحاتي ارائه نمودند و در پایان به سئوالات مخاطبین پاسخ دادند.

 در بخش پایانی سمينار مزبور جناب آقای مهندس عبادی از شرکت مهندسی مشاور پترو توان پارسه در خصوص کارکردهای کارت امتيازی متوازن و شيوه به کارگيري آن در پايش دورکاری به ايراد سخن پرداختند.شبکه علمی غرب آسیا از برگزارکنندگان اين سمينار به ويژه سرکار خانم سوسن باقری و جناب آقای مهرداد نصر، سرکار خانم توفيق، سرکار خانم الهه صوف باف، سرکار خانم افسانه يحيايي که در برگزاری سمینار مزبور تلاش های وافر و بی شائبه ای نمودند، تشکر و قدردانی نموده و برای این عزيزان توفيق روز افزون مسئلت دارد.

 

 

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -